CODA

CODA


Imię: TIARA FLYING High Above the Sky

Rasa:Border Collie

Data urodzenia: 01.07.2013

Umaszczenie: Czarno-Białe

Wzrost: 48 cm

Waga: 13 kg


Matka: CALIPSO Perfecto Perro


Coda to mój trzeci pies, jednakże pierwszy rasowy, przemyślany, taki "na poważnie". Staramy się na co dzień poznawać siebie nawzajem, budować więź, zaufanie i tworzyć najlepszy psio-ludzki team! :)

Jest bardzo spokojna jak na borderka. Wnioskując z wypowiedzi znajomych jest to przekochana suczka. Być może z tego powodu, że spędzam z nią 24h/dobę potrafię dostrzec w niej tą odrobinę borderzego zła :) Jeden dzień bez treningu sprawia, że ta robi się smutna... Więc staramy się do tego nie dopuścić. Robimy wszystko by zmęczyć się bardziej psychicznie niż fizycznie. Na chwilę obecną próbujemy wszystkiego po trochu, poczynając od wystaw, przez Agility, kończąc na Obedience. Szukamy czegoś, w czym poczujemy się najlepiej. Takie "eksperymenty" bardzo nas zbliżają. Jeżdżąc na seminaria, poznajemy dużo ciekawych ludzi, psów i poszerzamy swoje umiejętności. Nie było jeszcze momentu, w którym pomyślałam że nie dam rady, że Coda to był jednak błąd. Owszem były chwile gorsze, ale my się nie poddajemy, walczymy dalej. Jeśli coś nam nie wychodzi, to staramy się nad tym pracować. Robimy 300% normy, by dotrzeć do celu.
Mała jest mega otwarta. Kocha i toleruje wszystkich. Począwszy od zasmarkanych, ciągnących za sierść dzieci, skończywszy na nietrzeźwych mężczyznach leżących w parku na ławkach. 
Pacyfistka, można by pomyśleć, jednak ma swoje za uszami :)

Dotychczasowe osiągnięcia:

*Najlepsze szczenię w Rasie na Wystawie Międzynarodowej w Katowicach
9 komentarzy:

 1. śliczna <3 Jeśli chodzi o frisbee to też lepiej jej nie rzucaj dysku, poczekaj do roku :) rolery oczywiście możesz jej porzucać ale backhandy i floatery to jeszcze nie, bo ona rośnie i trzeba uważać na stawy ;)

  Zapraszamy do nas :)

  Pozdrawiamy: D&K :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Coda urodziła się wtedy kiedy Primo :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak ?! :) super. Ja też mam wtedy urodziny :) Przypadek? Nie sądzę :D

   Usuń
 3. cudna <3 zapraszam do mnie www.tosiaamazingdog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń