sobota, 21 września 2013

Wystawy

6 października jadę z Codą na Krajową Wystawę w Rybniku. 1 października Coda skończy 3 miesiące i zaczniemy startować w klasie BABY (3-6 mies.) Zakupiłam jej białą ringówkę, na której powoli uczy się chodzić. Wbrew pozorom nie mamy specjalnie dużo czasu. Muszę jeszcze przyzwyczaić ją do dotyku obcych osób i pokazywania zębów. W klasie BABY sędziowie nie przywiązują specjalnej wagi do chodu malucha. Jednak wiadomo, że jeśli reszta maluchów będzie miała piękny chód, to nawet jeśli Coda byłaby najpiękniejsza to i tak nie zajęłaby I lokaty. Liczymy na dość wysoką ocenę z powodu ogromnych osiągnięć rodziców, a w szczególności ojca Coduni.

A oto nasza ringówka :
Przed wystawą zaleca się wykąpać, wyczesać, obciąć pazury, przemyć oczy i wyczyścić uszy psu.
Kąpiemy Codę w specjalnym szamponie nowej Polskiej firmy BOTANIQA. Jest to szampon, który doskonale załamuje światło na sierści sprawiając, że pies wydaje się puszysty i miękki. Jest on nie tylko dla psów o białej sierści. Dodatkowo szampon ma cudowny zapach.
 Czeszemy trymerem firmy JK PROFESSOINAL:

i miękką szczotką TRIXIE:


 Czyścimy uszy preparatem DERMATISAN z molekułami srebra:
Czyścimy jamę ustną sprayem o nazwie  DEODENT:
I tak oto powoli przygotowujemy się na wystawę! Trzymajcie za nas kciuki :*
P.S: Serdecznie polecam blog mojej koleżanki z OZP :)  http://mydogsandija.blogspot.com/

2 komentarze:

  1. Ja moją borderkę tylko wykąpałam w szamponie "Pchełka" i wyczesałam. Efekt: 2x Najlepsze Baby w Rasie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Powiem szczerze, że to zależy na jakiego trafimy sędziego, jaka jest konkurencja i trzeba zwrócić uwagę na to, iż z reguły wybierają najstarsze szczenię. Wolę wypielęgnować psiaka, by być gotow na WSZYSTKO :)

    OdpowiedzUsuń