środa, 20 listopada 2013

Grudzień - miesiąc przygód i wrażeń.

Otóż to! Już za tydzień 30.11-1.12 odbywa się 55 Wystawa w Świebodzicach. Za dwa tygodnie 6.12-8.12 będziemy spędzać cudowny weekend u koleżanki z Psiego Obozu, a za trzy tygodnie 14-15.12 poobikujemy i posztuczkujemy pod okiem Patki Kowalczyk!! Wszystko jest tak ekscytujące. Mamy tyle celów, które chciałybyśmy zrealizować w grudniu, np: zdobyć BOB'a na wystawie, skleić w końcu obiecany filmik, spędzić genialnie czas z Zuzią, Rockim i Ernestem, nauczyć się kilku rzeczy przy Patce.. i można tak wymieniać, aż się zanudzicie :) 

Do Świebodzic jedziemy o 5:30 lub 6:00, by zdążyć na 8:00 i mieć dobre miejsca na "rozwalenie" się z klatką i do zaaklimatyzowania . Jedziemy w czwórkę; ja, nasza cudowna Coda, mój chłopak i mój tata. Tym razem w miarę ogarniam co i jak, więc wszystko zależy tylko od werdyktu p. Colette Muldoon i innych sędziów. W Borderkowych bejbikach mamy jedną przeciwniczkę i jednego przeciwnika. Może trochę się stresuję, ale trzymajcie kciuki :)

Do Zuzi zawiezie nas (mnie i Codulczaka) znajomy moich rodziców. Szczylka czeka tam pierwsza noc poza domem. Mamy zamiar Obikować i Sztuczkować caaaaaały weekend! Pojawi się tu pewnie multum nowych zdjęć i jakiś porządny filmik :) Coda posmakuje życia w innym miejscu, z innymi psinami niż Lady. 

Na semi będziemy dojeżdżać co dzień, bo nie ma sensu spać w hotelu, skoro mieszkamy niedaleko Mysłowic. Zasięgniemy rady tej genialnej treserki i właścicielki Bołdełków ;3 

A na kolację macie efekt leżenia w domu podczas choroby:

"ZOMBIE CODULCZAK!"

KLIK W OBRAZEK :) 


8 komentarzy:

 1. Fajny i śmieszny komiks :) Też bym chała mieć takie życie jak ty cały czas gzieś wyjeżdzać a to na seminarium ,a to na wystawy .
  http://mydogsandija.blogspot.com/#_=_

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem szczerze, że na Śląsku mało "psich" rzeczy się dzieje. Mieszkasz w środku Polski, więc masz dostęp do wielu rzeczy. WYSTARCZY TYLKO CHCIEĆ!!! :)

   Usuń
 2. Ten obrazek też na Facebooku był? Super jest!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja wiem chce i bede za rok na wakacje brac udzial w zawodach dog driving z rockym

   Usuń
 3. Myślę, że mogę Ci pomóc jeśli chodzi o konkurencję... więc - !prawdopodobnie! jakiś psiak z hodowli Forplay (miot F) :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Będziemy trzymać kciuki :) Też bym chciała kiedyś wygrać BOBa ale ciężko :/
  Bardzo polecam trening z Patrycją Kowalczyk, bo sama byłam i dużo się dowiedziałam :) Zgadzam się, że na Śląsku mało "psich" rzeczy się dzieje.

  Zapraszamy do nas :)

  Pozdrowienia: D&K :-)

  OdpowiedzUsuń