sobota, 30 listopada 2013

Wystawa w Świebodzicach.

5:00- budzik... Łóżko prosi, bym jeszcze została... Jeszcze na chwilę... Jednak Coda, gdy usłyszy początek piosenki For Whom The Bell Tolls automatycznie wskakuje mi na kołdrę i rozpoczyna akcję "Liż pańcię do momentu powstania". Pierwsze co - witaminki, potem spacer, następnie oczekiwanie na mojego chłopaka i dziadka, który odgrywał dziś rolę szofera. Po 6:00 wyjechaliśmy z mojego miasta. O 8:45 byliśmy już w Świebodzicach. Podróż minęła spokojnie, Coda 50% jazdy spędziła na spaniu, a drugie 50% na konsumowaniu zawartości KONGa. 

Rozłożyliśmy się na miejscu obok Spanielowatych (powspominałam troszkę szczenięce lata Lady). Przeszło godzinę próbowałam ogarnąć szatę małej, przy czym nie do końca mi się to udało. Później zapoznałyśmy się z ringiem, konkurencją i innymi psiakami. Następnie przerwa na siusiu i oczekiwanie na naszą kolej. Zmienili nam sędziego. Wszyscy sędziowie na wystawie pochodzili z Irlandii. Nasz sędzia był wyjątkowo uśmiechnięty. Było to aż podejrzane.  Weszłyśmy na ring wraz z sunią z hodowli Forplay (jedna z czytelniczek bloga - Justyna miała rację, gratulację za dobry kierunek węszenia :) ). Coda była jakoś bardzo rozproszona. Jednak lokata 1/2 i ocena W.O.  Nie udało nam się dostać BB'a, bo sędzia straszliwie czepiał się Codulczakowych uszu, że zbyt oklapłe, że powinnam jej je podwiązać i jak tego dokonam, to mała będzie idealna. Ona ma dopiero 5 miesięcy, ma jeszcze czas na takie sprawy! Ale sędzia to sędzia, z takimi się nie dyskutuje. Jest jak jest, jestem z tego dumna. Już za tydzień do Zuzi, a jutro czeka nas Obi!! :)
 Szczenięce lata Lady  ;3

10 komentarzy:

 1. Gratulacje pierwszego miejsca :)

  Pozdrawiamy: D&K :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulujemy gorąco! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super :) Gratulacje. Wystawa musiała być fajna.

  OdpowiedzUsuń
 4. HeH gratulacje! =D Życzymy dalszych sukcesów xD

  http://okruszek-moj-psi-przyjaciel.blogspot.com/

  POZDRAWIAMY H&O

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale super! :D Gratulujemy sukcesu! :3
  Cudne zdjęcia, psiaki też przeurocze <3 My już obserwujemy! :D i zapraszamy do nas, chyba kiedyś tam trafiłaś, ale ale zauważyłam twój kom dopiero dzisiaj ;). Także i tak: Zapraszamy!
  Pozdrawiamy! H&R

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulujemy i dziękujemy za gratulacje :D Gdybyś jeszcze kiedyś chciała poznać konkurencję to pisz :)

  Ja na borderowych uszach się niestety dobrze nie znam ale podobno większość borderów wystawowych miała klejone/podwiązywane. Najlepiej zapytaj hodowcy... Jeśli należy je podwiązać (psu to nie przeszkadza), należy to zrobić teraz, półki psiak jeszcze mały.

  BOB'a nie da się dostać w klasie baby. W klasie baby można zgarnąć NBwR czyli Najlepsze Baby w Rasie :D

  Planujecie w styczniu jakieś wystawy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodziło mi o BB (Best Baby). :) Pisałam z hodowczynią i Coda na jeszcze dużo czasu, by jej uszaki stanęły :)

   Usuń