niedziela, 24 listopada 2013

Mokro, brudno... ale na spacer iść trzeba :)

Byliśmy dziś na obrzeżach naszej miejscowości, u babci. Rodzinka poszła rozmawiać, pić kawę i zajadać ciacho, a ja wraz z Codą poszłyśmy by troszkę się rozerwać. Szłyśmy może 1 km, przy czym na tym krótkim odcinku znajdowały się może dwa domki na krzyż. Byłam zaskoczona, że było tam aż tak cicho. Standardowo przy domkach stróżowały ONko podobne psiaki. Ale mniejsza o to, znalazłyśmy się na ogroooomnej, całkowicie opustoszałej łące. To był cudowny widok dla borderkowego właściciela i samego BC :) Wyciągnęłam własnoręcznie zrobionego szarpaka i bawiłam się z Codulczakiem, po czym porobiłam kilka fotek. Ręce mi zamarzły, a Codzie jeszcze było mało, Więc zaczęłyśmy obikować. Później znów zabawa szarpakiem. Rzuciłam go ciut za daleko i wpadł w wysoką trawę. Mała za nim pobiegła jednak nie przyniosła. Zważając na to, iż to druga (zaraz po frisbee) ulubiona zabawka dzieciaka weszłam w chaszcze i szukałam jej ponad 5 min. buty przemokły do suchej nitki, ale czego w końcu nie robi się dla piecha? Wróciłyśmy z powrotem do babci, całe brudne i mokre, oficjalnie ogłaszam- DOPIERO DZIŚ POCZUŁAM JESIEŃ :)

7 komentarzy:

 1. Super! :) Coda jest śliczniutka ;* <3
  Pozdrawiam i zapraszam do nas → figusiowyswiat.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Super,że znalazłyście łąkę :D Ona jest prześliczna :) Znam to jak trzeba szukać zabawkę, bo ja tak samo z Kentucky'im miałam gdy rzucałam mu piłeczkę ;)

  Pozdrawiamy: D&K :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pies jest niesamowity... Piękne psisko... :) Obserwujemy i zapraszamy do nas. Będę wpadać!!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla piecha zrobi się wszystko </3
  Nawet wejdzie się w haszcze, zmoknie się , upaćka się ale wszystko sie zrobi :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaki piękny borderek *.*. Bardzo podoba twój nagłówek :D.
  Obserwujemy?
  zatollerowana.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny piesio! <3 Pozdrawiamy i zapraszamy do obserwacji:http://zdaniembombiego.blogspot.com/ i http://konienaszswiat.blogspot.com/
  Dziękujemy! ZU

  OdpowiedzUsuń
 7. Porzadny spacer to podstawa dla szczesliwego pieseła. Coda jest taka slodka,przesliczna. :)

  OdpowiedzUsuń